CNR Emlak İstanbul Fuarı, Ankara’ya taşınıyor

    CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, “Başarımızı, canlı bir emlak piyasasına sahip olan Ankara’ya taşımak istedik. Başkentimize İstanbul’daki gibi güçlü bir uluslararası fuar kazandırma mücadelemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı büyük destek sundu. "

    CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayesinde bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenecek. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı (CNR Emlak Ankara), 7-10 Eylül tarihlerinde ATO Congresium’da düzenlenecek. Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer alacağı fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilecek. Fuarı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) de destekliyor.

    “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği motivasyonumuzu daha da artırdı”

    CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, Türk gayrimenkul sektörü için stratejik bir öneme sahip olan fuarın kamu tarafından büyük destek gördüğünü belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “CNR Emlak İstanbul’u beş yıldır kesintisiz olarak düzenliyoruz. Buradaki başarımızı büyük ölçekli kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra konut, alışveriş merkezi, otel, ofis, plaza projeleri ve kamu yatırımları ile de gelişimini sürdüren gayrimenkulün göz bebeği Ankara’ya taşımak istedik. Başkentimize İstanbul’daki gibi güçlü bir uluslararası fuar kazandırma mücadelemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bizi yalnız bırakmayarak, büyük destekler sundular. Bakanlığın desteği bizim motivasyonumuzu daha da artırdı. Bakanlıktan aldığımız desteğin de gücü ile Ankara’ya, İstanbul’daki gibi güçlü ve istikrarlı bir uluslararası fuar kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”