2005 yılından beri yayında olan GMTR, gayrimenkul sektörünün tüm oyuncularını bir araya getiren bir dijital platform. Temel amacı gayrimenkul sektöründeki ortalama proje niteliğinin artmasına ve bu projelerin kentlere olan etkisinin tartışılmasına farklı şekillerde katkıda bulunmak olan GMTR; sektörde öne çıkan önemli gelişmeleri, uzmanların yorumlarıyla gündeme taşıyarak bilgi alışverişine ortam sağlıyor.
Bireysel ve kurumsal olarak üye olunabilen GMTR platformu; profesyonellere, şirketlere ve kurumlara, kendilerini anlatmaları ve başkalarıyla etkileşime geçebilmeleri için olanak tanıyor.
Bu etkileşimin ortamlarından biri de GMTR tarafından düzenlenen etkinlikler. GMTR üyelerinin bir araya geldiği etkinliklere turizm, perakende, ofis ve konut segmentlerinden kurumsal müşteriler de davetli olarak katılıyor.
Yıllar içinde geliştirdigi stratejik ortaklık programıyla sektörün kendi alanlarında lider kurumlarıyla işbirliği kuran GMTR, bu sayede içeriğini zenginleştiriyor, etkinliklerini geliştiriyor, ilgiyi ve katılımı arttırıyor.
GMTR’nin sağladığı olanaklar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

Sirkus Yayıncılık

Esentepe Mah.
Talatpaşa Cad. No: 5/1
Levent – İstanbul

T: (212) 225 42 52
E-posta: bilgi@sirkus.com.tr