MESA KOZ, kent merkezinde yaşamayı sevenleri ve yatırımcıları hedefliyor

    Türkiye gayrimenkul sektörünün köklü markalarından MESA, Kozyatağı Bölgesi’ndeki ilk projesi MESA KOZ’u basın toplantısı ile tanıttı. Basın toplantısı, MESA üst yönetiminden Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz ve Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşti.

    MESA KOZ, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Kendi içinde concierge, housekeeping ve vale hizmetleri sunuyor. Ergün Mimarlık’ın tasarımını üstlendiği projede 19. kata kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. Projenin 19. katında ise tüm bağımsız birimlerin kullanabileceği, bir “lounge” hizmet verecek. 19. katın üstünde daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 “penthouse” seçenekleri bulunacak ve sadece bu bölüme hizmet verecek özel bir asansör yer alacak.

    Mert Boysanoğlu, ön talep sürecinin kısa olmasına rağmen bir ayda 3.000’i aşkın ön talep topladıklarını belirtirken projenin lokasyon açısından avantajlı olduğunu öne sürdü. MESA Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu ise “48 yıllık MESA tecrübesi, uzmanlığı ve geleneksel kalitesi ile MESA KOZ mükemmel yaşamlar için tasarlandı. Mesa olarak projeyi tasarlarken, şehrin merkezinde yaşamayı sevenleri ve yatırımcıları hedefledik. Bina ve konutlarda kullanılan birinci sınıf malzeme ve işçiliğe akıllı ev teknolojilerinin eşlik ettiği projede, konfor ve yaşam standartları en ideal seviyede kurgulandı. Eşsiz konumu ve seçkin özellikleri ile MESA KOZ; sadece ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunmakla sınırlı kalmıyor, çevresine de değer katıyor,” açıklamasında bulundu.