GS Workinton, Türk Telekom Stadyumu’nda Açılıyor

    Workinton CEO'su Pınar Massena: Yaşayan Stat Projesi'nin ilk adımını Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

    Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda GS Workinton ile yılın 365 günü açık olacak ve Kuzey Tribünü’nde yeşil saha manzaralı bir çalışma alanı inşa edildi. GS Workinton alanı, şirketleri adresini Türk Telekom Stadyumu olarak göstermeye ve hazır ofisleri kullanmaya imkan sağlıyor. Ergonomik ve çalışma ortamına uygun olarak döşenmiş ofislerde masa ve/veya ofis kiralayanlar sadece bilgisayarını alarak ortamda seçtiği hazır ofislere yerleşip çalışabilecekler. Maç günlerinde ise kullanıcılar kombinelerini ve maç biletini GS Workinton alanından alarak alanın sunduğu imkanlardan ofis sahipleri ile birlikte faydalanabilecekler.

    Workinton CEO’su Pınar Massena’nın belirttiğine göre ofis kiracıları toplam 750 m²’lik co-working açık alanı ve hazır ofislerde bireysel olarak çalışabilecek ve toplantı yapabilecek. Massena, “Stadyum manzaralı alanda kiralama yapanların aynı zamanda alanın hemen önünde bulunan VIP koltuklarda da ofis çalışan sayısı kadar koltuk kullanım hakkı da olacak. Türkiye’nin sportif alandaki en önemli iş projelerinden birine imza atıyoruz. Gerçek anlamda ülkemizin ilk ve tek “Yaşayan Stat” Projesi’nin ilk adımını Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz,” dedi. GS Workinton ile Türk Telekom Stadyumu, “Yaşayan Stat” hüviyetine bürüneceği de açıklandı.

    GS Workinton’un resmi açılışı 8 Ağustos 2017 Salı günü gerçekleştirilecek.