Turizm ve gayrimenkul projelerinde markanın değeri ve görevi tartışılacak

3 Ekim Salı günü Gayrimenkul Türkiye Dergisi ve GYODER Turizm ve Turizm Yatırımları Komitesi iş birliğiyle düzenlenecek olan Yuvarlak Masa toplantısında ‘Turizm ve Gayrimenkul Projelerinde Markanın Değeri ve Görevi’ derinlemesine tartışılacak. Toplantının ev sahipliğini ise Park Dedeman Levent üstleniyor.

Son günlerde Türkiye’de turizmin geleceği en sık konuşulan gündem konularından biri haline geldi. Bu toplantıda turizm farklı bir bakış açısıyla ele alınacak. İşin gayrimenkul yatırımı tarafında hangi öncelikler ele alınıyor, markalaşmanın buradaki yeri, turizm ve gayrimenkul sektörünün önemli isimleri tarafından masaya yatırılacak. Toplantının moderatörlüğünü ise Servotel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan ve Gayrimenkul Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Kuyaş Örs yapacak.

Markanın gayrimenkule ne oranda katma değer yarattığının sorgulanacağı toplantıda, markaların ve mülk sahiplerinin beklentilerinin çeliştiği noktalar irdelenecek. Dinleyiciye açık olarak gerçekleştirilecek etkinliğe, gayrimenkul ve turizm sektöründe faaliyet gösteren, proje geliştirici ve yatırımcı firma yetkililerinin katılımı bekleniyor.

Etkinliğe kayıt olmak için linki tıklayınız.

Program
Yer:Park Dedeman Levent Hotel
Tarih: 3 Ekim Salı
Saat Aralığı: 9:30 -12:30

8.30 – 9.30 Kayıt ve Kahvaltı
9.30 – 11.00 Oturum
11.00 – 11.15 Kahve Arası
11.15 – 12.30 Oturum

Konuşmacılar:

  • Dedeman Otelcilik İş Geliştirme Direktörü Bilge Turcan
  • Accor Otelleri İş Geliştirme Direktörü Onur Kurç
  • Hilton Otelleri İş Geliştirme Kıdemli Direktör Tuğrul Temel
  • Servotel Turizm ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlu Partner Murat Yılmaz
  • Mar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Arslan
  • Er Yatırım Genel Müdür Ferzan Çelikkanat

Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantısı hakkında:
Gayrimenkul Türkiye Dergisi tarafından sektörün önemli gelişmelerinin, gelecek öngörülerinin, sorunları ve çözümlerinin konunun uzmanlarınca detaylı olarak tartışıldığı toplantılar dizisidir. 3 Ekim’de 18. kez düzenlenecek toplantının dökümü, takip eden dergi sayısında yayınlanacaktır.

GYODER Turizm ve Turizm Yatırımları Komitesi hakkında:
GYODER tarafından turizm sektörünün ekonomideki gücü ve değerini ortaya çıkarmak amacıyla kurduğu ‘Turizm ve Turizm Yatırımları Komitesi’ sektörü bilinçlendirmek üzere eğitimler düzenlemeyi, mevzuata yönelik çalışmalar yapmayı ve oluşturacağı raporlarla sektör temsilcilerini güncel bir şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyor.