Cathay Group, rezidans yönetimi için uluslararası Ascott’la anlaştı

  Ascott'un Citadines markası, bu anlaşmayla Türkiye ve İstanbul’a giriş yapmış oldu.

  Cathay Group, Nivo İstanbul Projesi’nin bir bloğunda uzun dönemli konaklama ve kiralama hizmeti vermek üzere Ascott firmasıyla anlaştı. Nivo İstanbul Projesi’nin bir bloğunun ilk 10 katında bulunan 150 üniteyi, “Citadines Nivo İstanbul” markasıyla işletecek olan Ascott’un Citadines markası, bu anlaşmayla Türkiye ve İstanbul’a giriş yapmış oldu.

  Nivo İstanbul Projesi’nde servis rezidans hizmeti verilmesini kapsayan anlaşma, Basın Ekspress’deki Nivo İstanbul Projesi’nde gerçekleşen törenle imzalandı. İmzaları Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, Ascott Türkiye, Hindistan, Ortadoğu, Afrika Genel Müdür Yardımcısı Thomas Wee ve NEBA Yönetim Kurulu Üyesi Abdulaziz İbrahim Alomary attı.

  Ascott, 30 ülkede, 124 şehirde, 8.000 çalışanı ile 85 milyar Dolar değerindeki 70.000’den fazla rezidansı yönetiyor.

  Anlaşmayı değerlendiren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, şu bilgileri verdi:

  “Kendi alanında dünya lideri olan Ascott’la çalışacağımız için mutluyuz. Böyle uluslararası bir markanın bölgede devam eden birçok yeni yatırım arasında bizim projemizi tercih etmiş olması, projemiz ve sunduğu imkanlar için uluslararası bir onay niteliğinde. Ayrıca projemizin bölgesindeki rekabetten ayrıştığının net ispatı olarak görüyoruz.

  “Basın Ekspres Bölgesi’nde en geniş alanda kurulu mimari ve yaşamsal anlamda en seçkin planlamaya sahip olan Nivo Istanbul şimdi uluslararası bir marka ile dünya liginde yerini alacak. Sadece bölgedekilerin ihtiyaçlarını değil Ascott ile birlikte Basın Ekspres aksının en önemli yaşam merkezlerinden biri haline gelecek.

  “Ascott International, Nivo İstanbul’da pek çok uluslararası çözüm ortakları ile yabancı kurum ve kuruluşun misafirlerini de ağırlayacak. Bu misafir trafiği hem ticari işletmeleri olumlu olarak ayrıştıracak hem de projedeki konutlara pozitif etki yapacak. Bununla birlikte, titizlikle yürüttüğümüz proje yönetiminde Ascott standartlarında çevre ve proje yönetiminde hedeflediğimiz standartları kontrol ve teyit edecek, dünya standartlarında bir tesisin ortaya çıkmasını sağlayacak.”