7. Proje Yönetim Zirvesi: İnşaat ve Gayrimenkul 4.0

Endüstri 4.0 Devrimi, Türk inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörüne yansımalarıyla zirvede dört ayrı başlıkta ele alınacak.

UPYE – Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle 21 Nisan 2018 günü “İnşaat ve Gayrimenkul 4.0” temasıyla düzenlenecek olan 7. Proje Yönetim Zirvesi kayıtları başladı.

Endüstri 4.0 Devrimi, Türk inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörüne yansımalarıyla zirvede detaylı bir şekilde ele alınacak ve  “Ekonomi 4.0″, “Şehirleşme 4.0″, “Finansman 4.0″ ve “Tasarım ve İnşaat 4.0″ başlıklarıyla dört ayrı panelde masaya yatırılacak. “Ekonomi 4.0” başlıklı panelde global politik ve ekonomik gelişmeler, ticaret savaşları, global satranç ışığında Türk inşaat, müteahhitlik ve gayrimenkul sektörü kapsamlı bir şekilde ele alınırken; “Şehirleşme 4.0” başlıklı panelde akıllı malzemeler/çözümler, akıllı yapılar, akıllı şehirler ekseninde Türkiye’de kentleşme detaylı bir şekilde tartışılacak. “Finansman 4.0” panelinde kitle fonlamalar, girişim sermayesi yatırım fonları, melek yatırımcılar, gayrimenkul yatırım fonları, sermaye piyasası araçlarıyla fonlamalar, sektörde halka arzlar, teknoloji fonları ve İslami fonlar çerçevesinde yeni finansal enstrümanlar değerlendirilecek. “Tasarım ve İnşaat 4.0” başlıklı panelde ise bina bilgi modellemesi (BIM), 3 boyutlu yazıcı ile üretim ve endüstri 4.0’ın Türk inşaat sektörüne yansıması tartışılacak.

Sektörün önde gelen paydaşlarının, üst düzey yönetici ve değerli akademisyenlerinin geniş katılımının beklendiği bu önemli zirveye katılım ücretsiz.

Kayıt için //www.projeyonetimzirvesi.com/