Ant Yapı, Harcourt House Projesi’nin tüm işlerini üstlendi

8 katlı geleneksel binanın restorasyon ve düzenleme çalışmalarını da kapsayan proje, 25 adet modern lüks dairenin yanı sıra medikal klinik, spa ve spor salonundan oluşuyor.

Uluslararası alanda aktif müteahhitlerden Ant Yapı, İngiltere’de yer alan projelerine bir yenisini ekledi. Londra’da yer alan Harcourt House Projesi’nin 2020 yılının Ocak ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projenin değeri 45 milyon Pound olarak belirtildi.

Kral Edward dönemine ait 8 katlı geleneksel binanın içinde restorasyon ve düzenleme çalışmaları gerçekleştirilecek. Dış cephe ile birlikte yapının içinde yer alan orijinal tavan ve şöminenin korunacağı Harcourt House Konut Projesi, 10.000 m² inşaat alanında toplam 25 adet modern lüks dairenin yanı sıra medikal klinik, spa ve spor salonundan oluşuyor. Projenin tüm işlerini Ant Yapı üstleniyor.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, projeyle ilgili “Ant Yapı olarak 1990’lı yılların başından bu yana yurt dışında başta Rusya ve Türki Cumhuriyetler’de birçok başarılı işlere imza attık. Ana yükleniciliğini üstlendiğimiz yeni projemiz Harcourt House ile Londra’daki dördüncü işimize başlamanın mutluluğu içindeyiz. Ant Yapı olarak aynı zamanda Amerika’da Florida-Miami ile New York’ta kurduğumuz şirketler ve ofislerimizle iş geliştirme çalışmalarını sürdürüyoruz,” şeklinde konuştu.