Anasayfa GÜNCEL Dedeman 17. otelini Eskişehir’de açtı

Dedeman 17. otelini Eskişehir’de açtı

Eskişehir’in tarihi bölgesi Odunpazarı Mevkii'nde bulunan Turunç Otel binası restorasyonunun tamamlanmasıyla hayata geçen Park Dedeman Eskişehir, müşterilerini ağırlamaya başladı.

Dedeman, 17. otelini Eskişehir’de açtı. Eskişehir’in tarihi bölgesi Odunpazarı Mevkii’nde bulunan Turunç Otel binasının restorasyonu tamamlanarak hayata geçen Park Dedeman Eskişehir, müşterilerini ağırlamaya başladı.

Dedeman Turizm Yönetim Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, açılışla ilgili şu değerlendirmeleri yaptı; “Dedeman Grubu olarak hiçbir otelimize sadece kuru yatırım olarak bakmıyoruz. Ülkemize, turizmimize değer katmak, konuklarımıza Dedeman ayrıcalığını yaşatmak bizler için her şeyin önünde geliyor. Tam servis oteller yerine ihtiyaca odaklanan ve kaliteli hizmeti erişilebilir kılan Park Dedeman markamızın başarısının aynı zamanda ülkemizin başarısı olduğunu düşünüyoruz. Bu başarı Türkiye markasına yapılan bir katkıdır.”

“Otel yatırımları nitelikli üç ve dört yıldıza yönelmeli”

Akçakaya, şunları ilave etti; “Bundan sonra yapılacak olan yatırımların artık daha çok ekonomik segmente uygun, nitelikli üç ve dört yıldızlı otellere yönelmesi gerekiyor. Çünkü artık insanlar günümüzde bir otele gidip iki hafta plajında sadece güneşlenip, denize girmek istemiyor. Kısa süreli tatiller daha çok revaçta. Seyahat eden insanlar artık daha çok yeme-içme deneyimleri yaşamak, tarihi ve kültürel yerleri görmek istiyor. İşte bu yüzden insanlar uyumak ve kahvaltı etmek için kullanacağı konaklama merkezlerine çok paralar ödemek istemiyorlar, otellerden beklentiler gelişiyor. Bu bağlamda biz de Park Dedeman ile bu arayışa cevap verecek yatırımlara imza atıyoruz.”