GKL, “Görsel dünyada kadın olmak” etkinliğinde buluşuyor

Günseli Özen’in moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşi; Akan Abdula, Yener Girişken, Prof. Dr. Acar Baltaş, Fazıl Oral ve Pınar Ersin Kollu'yu buluşturacak.

Gayrimenkulde Kadın Liderler (GKL) Platformu, 27 Kasım’da DOT Kanyon’da “Görsel Dünyada Kadın Olmak” ana temalı söyleşide buluşuyor.

Görsel iletişimde kullanılan kodun aslında “söz” değil “görsellik” olduğu ana fikrinden doğan etkinlik; bizi etkileyen, düşünmeye sevk eden ve harekete geçiren algoritmaların yeniden nasıl kodlanıp değiştirilebileceğini masaya yatırmayı amaçlıyor. Günseli Özen’in moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide; pazarlama stratejileri ve marka yönetimi alanında uzman Akan Abdula, Türkiye’de nöro pazarlama alanında faaliyet gösteren Yener Girişken, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının problemleri içindeki yeri konusunda çalışan Prof. Dr. Acar Baltaş, liderlik ve yönetim becerileri, müzakere ve çatışma yönetimi ve strateji konularında eğitim ve konferanslar düzenleyen “Yönetişim Düşünürü” Fazıl Oral ve Türkiye’ye ilham ve cesaret veren 48 kadından biri olarak seçilen Gayrimenkulde Kadın Liderler (GKL) Platformu Başkanı Pınar Ersin Kollu konuşmacı olarak yer alacak.

Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu (GKLP) ve Marketing Türkiye Dergisi işbirliği ile düzenlenen etkinlikte, ULI Türkiye Başkanı Zafer Baysal ve GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin de konuşmacı olarak yer alacaklar.

Akan Abdula’nın “Dijital dünyada kadınlara yönelik görsel kodlar”, Yener Girişken’in “Kadınlara etki eden görsel dünya”, Prof. Dr. Acar Baltaş’ın “Kadınların yönettiği bir dünyada yaşamak”, Fazıl Oral’ın “Yaratıcılık & Liderlik” ve Pınar Ersin Kollu’nun “Bu cesareti nereden buldum?” başlıkları altında fikir ve deneyimlerini paylaşacakları etkinliğin tüm detayları aşağıda:

Tarih: 27 Kasım 2018, Salı
Saat: 09:00-13:00
Yer: DOT Kanyon, Kanyon AVM

Kayıt için:
www.gorseldunyadakadinolmak.eventbrite.com