AND Pastel, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla 19 Milyon TL ciro elde etti

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla hafta boyunca farklı sektörlerin büyük indirimler uyguladığı alışveriş günlerine dahil oldu.

AND Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sundu. 23 Kasım’da başlayan ve haftasonu da devam eden kampanya yoğun ilgi gördü.

“Sektörde sık rastlanmayan bir kampanyaya imza attık”

Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel’deki dairelerde %40 indirim uygulandı. Her gün yalnızca 19:00 – 00:00 saatleri arasında geçerli olan indirim oranından hem AND Pastel web sitesini hem de AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalandı. Her gün 10 daire ile sınırlı tutulan kampanyada, 3 gün boyunca 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan toplam 30 daire satıldı.

Kampanya boyunca hem AND Pastel satış ofisinde hem de web sitelerinden oldukça yoğun talep aldıklarını belirten AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, “Şirket olarak yenilikleri seviyoruz. Bitmeyen Cuma ile sektörümüzde çok sık rastlanmayan, farklı bir kampanyaya imza attık. Kampanyayla yer aldığımız mecralar ve medya kullanım şeklimiz ile, pazarlama anlamında da sektörde farklı bir iş yaptığımızı düşünüyorum. 3 gün boyunca ev sahibi olmak isteyenlere gerçekten büyük bir fırsat sunduk. Kampanyamız yoğun bir ilgi gördü ve çok kısa süre içinde 30 dairemizi de sattık. Satışlarımızdan 19 milyon TL ciro elde ettik 30 dairenin çok daha üzerinde bir talep almamıza rağmen, kampanyayı web sitemizde duyurduğumuz şekilde 30 daire ile sınırlandırdık,” dedi.

Satış ofisi geceyarısına kadar açık kaldı

23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com’da satışa açılan ilk 10 daire ile başlayan kampanyada müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel satış ofisine giderek satın almak istediği daireyi rezerve etti. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00’a kadar süren etkinliklerle ziyaretçilerini ağırladı.