Gayrimenkul ve mobilite

EurAsia Proptech Initiative Buluşmaları'nın üçüncüsünde mobilitenin gayrimenkul ile olan ilişkisi ve etkileşimi tartışıldı.

EurAsia Proptech Initiative, ULI Türkiye ve Deloitte tarafından ortaklaşa düzenlenen “EurAsia Proptech Initiative” Buluşması, 22 Kasım Perşembe günü 18:00’de Deloitte’te gerçekleşti.

“Mobilite <=> Gayrimenkul”  başlığını taşıyan etkinlikte mobilitenin gayrimenkul ile olan ilişkisi; gelecekte yaşam, çalısma, sosyalleşme alanlarına etkisi, konuya ilişkin trend ve teknolojiler konuşuldu.

Katılımcı bir kurguyla gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmacıları, VoltLines Kurucu ve CEO’su Ali Halabi, Scotty Kurucu ve CEO’su Tarkan Anlar, ve İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri (İSBAK) Akıllı Şehir Koordinatörü Ersoy Pehlivan oldu.

ULI Turkey Gayrimenkul Yönetimi İlgi Grubu Başkanı İlhami Akkum ve EurAsia Proptech Initiative Kurucusu Mete Varas’ın moderatörülüğünde EurAsia Proptech Initiative Buluşmalarının ilki 6 Mart’ta, ikincisi ise “Last Mile Logistics” başlığıyla 25 Nisan’da, yine Deloitte Learning Center’da gerçekleşmişti.