Neozeka Yazılım ve Yedi Aralık Bilişim güçlerini birleştirdi

Gayrimenkul sektörüne Değerleme Takip Sistemi ve Endeksa gibi yenilikçi ürünler sunan Neozeka Yazılım ile değerleme uzmanları ve değerleme şirketlerinin büyük kısmının kullandığı Gayrimenkul Değerleme Yönetim Sistemi’nin yaratıcısı Yedi Aralık Bilişim güçlerini birleştirdi. İşbirliği sayesinde kullanıcılara tek platformda değerleme süreç yönetiminin yanı sıra Endeksa‘nın otomatik değer tahmini ve Değerleme Takip Sistemi’nin gelişmiş özellikleri de sunulacak.

Yedi Aralık Bilişim ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyduklarını belirten Neozeka Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, şunları kaydetti: “İşbirliğimiz ile değerleme uzmanları ve değerleme firmalarına tek platformda süreçleriyle ilgili ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri vereceğiz ve ürünü geliştirmeye devam edeceğiz.”

Yedi Aralık Bilişim CEO’su Barış Altunbaş ise, “GDYS, her geçen yıl kendisine ek değerler katarak sektör ihtiyaç ve verimlilik hedefi doğrultusunda büyüyen bir değerleme süreç yönetimi yazılımı. Endeksa ve DTS’nin özellikleri ile kullanıcılarımıza daha katma değerli hizmetler sunacak olmaktan mutluluk duyuyorum,” dedi.