Gayrimenkul Türkiye Dergisi

Sirkus Yayıncılık tarafından iki aylık periyodla yayımlanan Gayrimenkul Türkiye Dergisi, sektörün tüm aktörlerini kapsayan bağımsız bir “gayrimenkul geliştirme dergisi”dir.

Farklı aktörler arasında köprü oluşturarak, gayrimenkul ve yapı sektörünü ortak paydada buluşturmayı hedefleyen Gayrimenkul Türkiye Dergisi, yenilenen içeriği ile uzmanlıkların öneminin benimsenmesine ve meslekler arası etkileşimin çoğalmasına katkıda bulunuyor. Gayrimenkul gündemini ve eğilimlerini, sektördeki yenilikleri ve haberleri izleyerek okuyucularla buluşturmaya devam edecek.

Neden gayrimenkul geliştirme dergisi?

Gayrimenkul geliştirme bugün nitelikli, verimli, sürdürülebilir yapılar elde etmenin en etkili yöntemi. Gayrimenkul projelerini bütüncül bir biçimde ele alan bu yöntem dünyada uzun yıllardır gündemde. Türkiye’de ise yeni yeni anlaşılmaya başlıyor. Gayrimenkul Türkiye Dergisi, yayın anlayışının merkezine bu kavramı koyuyor.

Dergide neler var?

Bu bağlamda bir gayrimenkul geliştirme dergisi olarak asıl içeriği her aşamadaki gayrimenkul projeleri oluşturuyor. Projeler sonuç değil süreç odaklı ele alınarak; ortaya çıkan yapıların ne oldukları kadar, nasıl üretildikleri, ne türden fikirler barındırdığı ve kimler tarafından gerçekleştirildiğine de yer veriliyor olacak. Bu da büyük ölçüde kolektif bir üretime dayanan gayrimenkul projelerinde yer alan geliştiriciden yatırımcıya, mimardan danışmana, malzeme üreticisinden yüklenicilere tüm aktörlerin seslerine yer vermek anlamına geliyor.

Ayrıca sektörün gündemindeki konular Yuvarlak Masa Toplantıları’nda enine boyuna tartışılıyor. Her sayıda konunun uzmanlarıyla bir araya gelinerek, detaylar etraflıca anlatıyor, eleştirel bir bakış açısıyla yeniden değerlendiriliyor.

Derginin mobil versiyonunu App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

STRATEJİK ORTAKLAR


Künye
Sirkus Yayıncılık Adına Sahibi
Güngör Aydemir

Genel Yayın Yönetmeni
Kuyaş Örs
kuyas@sirkus.com.tr

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
N. Gökçe Tüfekçi
gokce@sirkus.com.tr

Editör
Burcu Öztaşkın
burcu@sirkus.com.tr

Reklam Müdürü
Gamze Doğu
gamze@sirkus.com.tr

Kurumsal İletişim Yönetmeni
Mürüvvet Can
muruvvet@sirkus.com.tr

 

Dergi Tasarımı
Aslıhan Özgen

Okuyucu İlişkileri Sorumlusu
Serpil Doğan
serpil@sirkus.com.tr

Web Tasarımı / Uygulama
Dion Works

Danışma Kurulu
Ersun Bayraktaroğlu
Hakan Kodal
Firuz Soyuer
Neşecan Çekici

İçerik Danışmanları
Buket Hayretçi
Burçin Sezen
Didem Erendil
Dilek Pekdemir
Hakan Malak
Özgür Demir
Rezzan Gülsün Kurt

 


E-POSTA LİSTEMİZE KAYDOLUN