GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları:

Gayrimnekulturkiye.com üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişler aksi belirtilmediği sürece Sirkus Yayıncılık’ın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında derginizi mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini eksiksiz yerine getirdiği kabul edilir.

Açılan paketler, derginin deforme olması ya da orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları:

İade etmek istediğiniz dergi ve hizmetleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde orijinal ambalajı ve faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz.

Dergiyi iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı içeren bir e-posta ile bilgi@sirkus.com.tr adresine gönderiniz. Dergiye zarar vermeyen ambalaj üzerindeki hasarlar iade nedeni olarak kabul edilmez.

Etkinlik bileti iadesi ile ilgili, en geç etkinliğin gerçekleşmesine 5 gün kala iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gayrimenkul Türkiye Dergisi’ne yıllık olarak dergi üyeliği yapılmaktadır. Tüketiciyi Koruma Kanunu uyarınca üye olduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Yıl içerisinde üyelik iptali istediğiniz durumlarda, toplam üyelik bedelinin 6 sayıyı kapsadığı göz önüne alınarak her bir sayının birim fiyatı hesaplanır. İptal isteğinizin olduğu tarihe kadar aldığınız sayıların toplam ücreti, üyelik ödemenizden düşülerek iade edilir.

 

 

E-POSTA LİSTEMİZE KAYDOLUN