sirkusSirkus Yayıncılık, 2013 yılından beri hizmet veren bir içerik ajansıdır.

Başta gayrimenkul ve yapı sektörü olmak üzere sektörel yayıncılık yapan Sirkus Yayıncılık, sektörü yurt içinde ve yurt dışında tanıtan yayınlar yanı sıra sektörel etkinlikleri de organize ediyor. Ayrıca firmaların kurumsal yayınlarını hazırlama ve sosyal medya hesapları için sektörel içerik üretimi de yapıyor.


Gayrimenkul Türkiye Dergisi

İki aylık periyotla yayımlanan sektörün tüm aktörlerini kapsayan bağımsız bir “gayrimenkul geliştirme dergisi”dir.
Farklı aktörler arasında köprü oluşturarak, gayrimenkul ve yapı sektörünü ortak paydada buluşturmayı hedefleyen Gayrimenkul Türkiye Dergisi, uzmanlıkların öneminin benimsenmesine ve meslekler arası etkileşimin çoğalmasına katkıda bulunuyor.
Dergi, web sitesi www.gayrimenkulturkiye.com üzerinden güncel sektörel haberleri de kolayca takip imkanı sağlıyor.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Networking Turkey
Gayrimenkul Türkiye ekibi tarafından hazırlanan, gayrimenkul sektörünü yurtdışına tanıtmayı amaçlayan Networking Turkey, önemli uluslararası etkinliklerde dağıtılmak üzere rehberler hazırlıyor.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Gayrimenkul Yıllığı
Gayrimenkul geliştirme işinin daha nitelikli bir hale gelebilmesi için meslekler arası iletişim ve etkileşimin güçlenmesine katkıda bulunmak isteyen Gayrimenkul Türkiye ekibi tarafından; sektör içindeki nesnel bilgi üretimini ve paylaşımını desteklemek ve şeffaflığa katkı sağlamak amacıyla sektör yıllığı hazırlanıyor.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


E-POSTA LİSTEMİZE KAYDOLUN