1989 yılında kurulan Hergüner Bilgen Özeke (Hergüner), yaklaşık 90 kişilik hukukçu kadrosu ve uluslararası standartlarda hizmet verme prensipleri ile hizmet veren, Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları arasında yer almaktadır.

Yerli veya yabancı şirketler ve finans kuruluşlarından oluşan bir müvekkil portföyüne sahiptir. Hergüner, şirketler ve ticaret hukuku, şirket birleşmeleri ve devralmaları, banka ve finans, sermaye piyasası, proje finansmanı, rekabet hukuku, fikri haklar, telekomünikasyon, enerji, altyapı, tahkim ve ihtilafların çözümlenmesi, gayrimenkul, havacılık ve ulaşım gibi alanlarda birçok önemli projede çok sayıda yerli ve yabancı şirkete ve kuruluşa hukuk danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Gayrimenkul hukuku hizmetlerinin sunulduğu “şirketler hukuku ana grubu”na ek olarak; finans ve projeler, uyuşmazlık çözümü ana grupları büronun üç ana çalışma alanını oluşturmaktadır. “Geniş şirketler hukuku” grubu, bütün endüstri sektörlerini kapsayan, işleme dayalı ve işlem dışı alanlarda derinlik ve vizyona sahip avukatları bir araya getirmekteyken; uyuşmazlık çözümü grubu, medeni hukuk ve ceza hukuku alanlarında uzmanlaşmış ve özellikle beyaz yaka suçları, fikri mülkiyet, idare hukuku ve uluslararası tahkim alanlarında tecrübeye sahip avukatlardan oluşmaktadır. Finans ve projeler grubu ise altyapı hizmetlerinden nükleer enerjiye kadar varan geniş bir yelpazede multi-milyar Dolar’lık projelere dahil olmuştur. Tüm bankacılık işlemleri ve “islami finansman” konusunda da öncü avukatları bünyesinde barındırmaktadır.

Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı

T: (90) 212 310 18 00
F: (90) 212 310 18 99

//herguner.av.tr/

GMTR’de Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı

GMTR’de Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı’nı okumak için:
#HERGÜNER BİLGEN ÖZEKE AVUKATLIK ORTAKLIĞI

STRATEJİK ORTAKLAR

E-POSTA LİSTEMİZE KAYDOLUN