Sektörün farklı aktörlerini aynı platformda buluşturan Gayrimenkul Türkiye Gayrimenkul Geliştirme Dergisi, markanıza sektörün tüm profesyonellerince görünme olanağı sağlıyor.
Siz de dergideki yerinizi alın, marka ve hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırın!

Kimler Okuyor?
Gayrimenkul Türkiye Dergisi, kurumsal gayrimenkul geliştiriciler ve yatırımcılar, danışmanlık firmaları, değerleme firmaları, tesis yönetimi firmaları, mimarlar, mühendisler, proje yönetim firmaları, lojistik firmaları, turizmciler ve otel işletmecileri, taahhüt firmaları, alışveriş merkezi yatırımcı ve yönetim firmaları, bankacılar (mortgage ve bireysel krediler), büyük perakendeciler (zincir mağazalar), emlak ofisleri, avukatlık büroları, reklam şirketleri, satın alma departmanları tarafından izleniyor.

Katıldığımız Etkinlikler
Gayrimenkul Türkiye Dergisi, üstlendiği misyon gereği ulusal etkinliklerin neredeyse tamamında sektörü temsil ediyor. Ayrıca uluslararası birçok etkinlikte Networking Turkey olarak hazırladığı rehberlerle yerini alıyor.
Katıldığımız başlıca etkinlikler: MAPIC, MIPIM, Cityscape, Expo Real, EIRE, CATHIC, GRI, Çedbik, ULI, Unicera, YEM Fuarları, AYD etkinlikleri, Yeşil İş Konferansı…

Dergi nasıl dağıtılıyor?
Temel haber ve yorum kaynağı olarak 2006’dan beri çıkmakta olan Gayrimenkul Türkiye Dergisi, sektörün tüm önde gelen kurumlarına ve profesyonellerine düzenli olarak ulaştırılıyor.
Bireysel ve kurumsal abonelerin yanı sıra iletişim sponsoru olarak işbirliği yapılan gayrimenkul ve yapı sektöründe öne çıkan tüm etkinliklerde yerini alıyor.

Çözümler Sayfalarıyla Referanslarınızı Tanıtın!
Artık Gayrimenkul Türkiye Dergisi’nin her sayısında sektördeki işbirliklerini öne çıkartacak “Çözümler” sayfaları hazırlanıyor.
Bir Proje Bir Firma sayfalarıyla gayrimenkul ve yapı sektörü firmalarını aynı platformda buluşturuyor.

Alternatif reklam ve tanıtım alanları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Web sitesi
  • Mailing
  • Sosyal medya
  • Kurumsal yayın hazırlama
  • Stratejik ortaklık

 

Ayrıntılı bilgi için:

Gamze Doğu

T. 212 225 4252
M. 535 046 49 55

gamze@sirkus.com.tr

[contact-form-7 404 "Not Found"]

E-POSTA LİSTEMİZE KAYDOLUN