Satış Sözleşmesi

Bu sözleşme sitemizden internet yoluyla satın alınan GMTR üyeliği ve etkinlik biletlerine dair hüküm ve koşulları belirler. Sitemizden alışveriş yapan tüm okurlarımız bu hüküm ve koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Üye Bilgileri

Satın alma işlemleri sırasında güvenlik ve kanuni zorunluluklar gereği, satın alma adımlarında bazı kişisel verilerinizi de girdiğiniz formlar bulunmaktadır. Girdiğiniz kişisel bilgilerin, aksi belirtilmediği takdirde, üçüncü şahıs ve firmalarla ticari amaçla paylaşılmayacağını Sirkus Yayıncılık garanti eder.

Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.

Hizmetlerin Kullanılabilirliği

Üyelik işlemleri kapsamında olan dergi gönderimi, sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içine yapılabilmektedir.

Fiyat, ödeme ve fatura: Fiyatlar, internet sitemizde belirtildiği şekildedir. Sirkus Yayıncılık, fiyat değişikliği yapma konusunda tek yetkilidir. Yazım hataları istisnadır.

Kredi kartları, kartı veren kurum tarafından doğrulamalara ve yetkilendirmelere tabidir; kartınızı veren kurumun, satış için ödeme yetkilendirmesi vermemesi halinde herhangi bir gecikmeden veya teslim etmeme durumundan dolayı Sirkus Yayıncılık yükümlülük kabul etmez.

Her satın alma işlemi sırasında verilen fatura bilgileri kullanılarak fatura düzenlenir. Fatura elektronik olarak üyeye ulaştırılır. Etkinlik biletleri ise etkinlik günü elden teslim edilir.

Garanti ve İade Koşulları: Gayrimenkul Türkiye olarak Garanti ve İade Koşulları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.

Mesafeli Satış Sözleşmesi için tıklayın.