Sektörün içinden öngörü ve öneriler: Yuvarlak Masa Toplantıları

Yuvarlak Masa, Gayrimenkul Türkiye Dergisi tarafından sektörün önemli gelişmelerinin, gelecek öngörülerinin, sorunları ve çözümlerinin konunun uzmanlarınca detaylı olarak tartışıldığı toplantılar dizisidir.

Gayrimenkul Türkiye Dergisi sunduğu içerikle 12 yılı aşkın bir süredir gayrimenkul sektörünün nabzını tutuyor. Hem basılı hem de dijital mecralarda takip edilebilen bu içeriğin en güçlü tarafı sektör aktörlerince bilfiil üretiliyor olması. Bu katılımcı içerik üretiminin merkezinde ise Yuvarlak Masa Toplantıları geliyor.

Yuvarlak Masa’lar sektörün gündeminde olan ya da gündeme getirilmesinde önemli fayda bulunan konuları, o konunun uzmanlarıyla tartışmayı amaçlıyor. Eylül 2017 tarihi itibariyle izleyicili olarak yapılmaya başlayan toplantılar Levent’te bulunan Park Dedeman Oteli’nin 100 kişilik Levent Salonu’nda düzenleniyor. Etkileşimli bir ortamda sektörün önde gelen profesyonellerini de tartışmaya dahil etmeyi hedefleyen etkinlik iki ayda bir düzenleniyor.

Son Yuvarlak Masa Toplantımızın fotoğraf albümünü buradan görebiilir, önceki yuvarlak masalara dair haberlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak Masa 19: Belediyelerin ve danışmanların gözünden kentsel dönüşüm deneyimleri

Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantıları’nın 19.’su, 12 Aralık’ta Park Dedeman Levent Hotel ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantının izleyicileri, iki oturumda belediye, yatırımcı ve danışmanların gözünden...

Tüm yuvarlak masa toplantılarını okumak için: #YUVARLAK MASA

E-POSTA LİSTEMİZE KAYDOLUN